Proje Açıklaması

İstanbul Tuzla Akfırat’ta Villa Uzmanı Volkan Şengül tarafından pazarlaması yapılmakta olan Akfırat Evleri;

Milpa – D yapı tarafından 2008 yılında inşa edilen Akfırat Evleri’nde, 3+1 ve 5+1 olmak üzere toplam 143 adet villa bulunmaktadır. Çelik konstrüksiyon teknoloji kullanılarak yapılan villaların tamamı müstakil bahçeli dubleks villadır.

Bölgedeki eğitim ve sanayi kuruluşlarına yakın olması nedeniyle her geçen gün değerini arttıran Akfırat Evleri;

Terakki Vakfı Tepeören Eğitim Kampüsü, Koç Vakfı Okulları, Sabancı Üniversitesi, Bilfen Kurtköy, Okan Koleji gibi eğitim kurumlarına ve Gebze / Tuzla Organize Sanayi Bölgeleri’ne 10 dakika uzaklıktadır.

Akfırat Evleri, fiber optik kablo altyapısına sahip hareket sensörlü kameralar ile 24 saat izlenmektedir. Güvenlik girişinde plaka kayıtlı otomatik geçiş sistemi bulunmaktadır. Site sınırları, 60 cm ve 90 cm çaplı dikenli tellerle çevrilmiştir. Sitede ayrıca 2 adet jeneratör, su kuyusu, teknik destek servisi mevcuttur. Site girişinden Kartal’a belediye otobüsü servisleri vardır.

Sitede; Açık Havuz, Kafe – Restoran, Yürüyüş Yolları, Basketbol Sahası, Tenis Kortu, Çocuk Oyun Alanı, Fitness Salonu bulunmaktadır

Villa Uzmanı Volkan Şengül Akfırat Evlerinde, Siz ve ailenize deprem riskinden uzakta, doğa ile içiçe ve güvenlikli bir ortam da yaşama fırsatını sunmaktadır. Akfırat Evlerindeki kiralık ve satılık alternatifler için Volkan Şengül’ü arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için ;

Volkan Şengül

0 532 693 48 49

volkansengul@realtyworld.com.tr