Volkan Şengül Kimdir ?

Ailelerin; ‘GÜVENLİ’ , ‘SOSYAL’, ‘DEPREMİ MİNUMUM RİSK İLE ATLATABİLECEKLERİ’ Villa Siteleri hakkındaki bilgilere rahat ulaşabileceğiniz www.villauzmani.com internet siteme hoş geldiniz.

1979 yılında Gebze’de dünyaya geldim. İlk ve Orta öğretimimi Gebze, Lise eğitimimi İstanbul’da tamamlama müteakip 2001 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fak. Kimya Bölümünden Kimyager olarak mezun oldum.1,5 sene İnternational firma olan Taisal Trading (Ireland)’da kimyasal hammadde satış uzmanı ve satış müdürü yardımcısı olarak görev yaptım.

Vatani görevimi 8 ay kısa dönem Tıbbi Laborant olarak yaptıktan sonra 18 ay İngiltere/Londra’da dil eğitimi almak için bulundum.Türkiye’ye döndükten sonra Seranit A.Ş ve Uluslararası Gözetim Ekspertiz firması olan Catoni-Persa’da Proje Müdürü olarak görev yaptım.Firmamızın kurucusu ve babam olan Ali Şengül’den aldığım bayrağı daha ileri götürmek için Ece Emlak ve Danışmanlık’da çalışmaya başladım.

Çalışma ilkelerine sadık kalarak ve günümüz şartlarını da yakından takip ederek Sizlere Bireysel Gayrimenkul Danışmanlığını sunmak isterim. Gayrimenkul sektörüne üniversite yıllarında part-time olarak başlayıp kısa zamanda aldığımız güzel sonuçlar benim bu sektörde ilerlemem için ayrı bir motivasyon olmuştur. Kocaeli depreminden sonra yaklaşık 200 kiralık daireyi Kordsa,Mannesman Boru,Bericap ve bir çok bankaya gayrimenkul danışmanlığını gerçekleştirdim.Bunun yanında GOSB,TAYSAD,TSE,TÜBİTAK,GYTE ve SABANCI Üniversitesi gibi geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermekteyim.

Mesleki Eğitim ve Sertifikalar

İzgören Akademi Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi – 2018

ACP (lisanslı Ticari Gayrimenkul Uzmanı) Sertifikası – 2017

Bilge Adam Dijital Medya Uzmanlığı Başarı Sertifikası / 2016 – 2017

Kadir Has Üniversitesi Konut Projelerinin Satış Uzmanlığı Sertifika Programı – 2014

Realty World Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Ofis Yöneticiliği Sertifika Programı – 2014

Realty World Gayrimenkul Danışmanlığı Temel – 1 Eğitimi – 2014

Boğazici Üniversitesi Gayrimenkul Danışmanlığı Sertifika Programı – 2012

Işıkören Danışmanlık Emlakta Başarının Sırrı – 2012

Certificate of achievement achievement “Brokers offices managers and real estate agents” – 2012

İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Mortgage Broker Eğitimi – 2008

Milli Eğitim Bakanlığı Emlak Danışmanlığı Eğitimi – 2006

TC Kocaeli Üniversitesi, Kimya Bölümü, Lisans Diploması

Bu bizi tescilli villa uzmani yapar !