Proje Açıklaması

Toplam 13.500 m2 üzerine kurulu İspanyol Evleri, iki tip 250 m2 ve 350 m2 10 adet villadan oluşmakta olup, her biri ortalama 1.000 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. Villaların birbirlerine olan uzaklığı, özel yaşama gerekli özeni gösterecek şekilde konumlandırıldı.

İspanyol Evlerini diğer villalardan ayıran yegane özelliği iki araçlık kapalı otoparka sahip olmaları, geniş bahçeleri, avluları ve müstakil havuzu en dikkat çeken özellikleridir.

Her bir villada 30 m2 müstakil havuz, araç park alanı, yangın ve güvenlik alarm sistemi ile site içinde genel olarak 7/24 profesyonel güvenlik, Jeneratör, klima sistemi, artezyen su kuyusu, tenis kortu mevcuttur.

Villamızın içi ev sahibi tarafından özenle dekore edilmiş ve bazı sihirli dokunuşlar yapılmıştır. Ayrıca bahçemizde çocuklarınızla birlikte her mevsim büyüteceğiniz ve keyifle sofranıza koyacağınız meyvaların ağaçları mevcuttur.

SİTE ÇEVRESİ OLANAKLARI
Sitenin hemen yanı başında içerisinde Carrefour, Migros, Kasap restoran, Eczane, Kuaför, Petshop, Pastane, Kuru temizleme vb. olan bir alışveriş merkezi bulunmaktadır.

SİTEYE YAKIN EĞİTİM KURUMLARI
Sitenin yakınında bulunan eğitim kurumları ile işletmeler; Koç Eğitim Kampüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı, Viaport AVM, Sabancı Üniversitesi, Okan Eğitim Kampüsü, Terakki Vakfı Eğitim Kampüsü, Teknopark, Formula 1 Pisti, Bilfen Koleji, Süleyman Şah Üniversitesi, Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji, vb.

SİTENİN MERKEZLERE UZAKLIĞI
İspanyol Evleri, FSM Köprüsü’ne 43km, Boğaziçi Köprüsü’ne 41km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6.5km, Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezine 4.5km, Okan Üniversitesi’ne 4.5km, Sabancı Üniversitesi’ne 8km, Bilfen Koleji’ne 400m. mesafededir.

Gayrimenkulünüzü satmak, kiraya vermek veya gayrimenkul almak ve kiralamak için Profesyonel Gayrimenkul Uzmanı Volkan Şengül farklı ve profesyonel pazarlama stratejileri ile hızlı ve zamanında çözümler sunar.

Detaylı Bilgi İçin :
Volkan Şengül
Villa & Lüks Konut Uzmanı
0 532 693 48 49