Proje Açıklaması

İstanbul’un en gözde yerleşim alanlarından Tuzla ilçesi Tepeören mahallesinde, 95 dönüm yeşil alan içinde, 98 adet ikiz tip villadan oluşuyor.

Ziyaretçileri, 4 farklı villa modeli karşılıyor: COSCOBELLA, COSCOLUNA, COSCOSAGA ve COSCODİVA, hepsi 3 kattan oluşan bu benzersiz villa tipleri, müstakil bahçeleri ve taşıdıkları ayrıcalıklı özellikleriyle, benzerleri arasından sıyrılıyor.

COSCOLUNA-A TİPİ ÖZELLİKLERİ : Brüt Alan:354.68m2, Net Alan:301.81m2
COSCOSAGA-B TİPİ ÖZELLİKLERİ : Brüt Alan:399.58m2, Net Alan:328.21m2
COSCODİVA-C TİPİ ÖZELLİKLERİ : Brüt Alan:317.30m2, Net Alan:268.76m2
COSCOBELLA-D TİPİ ÖZELLİKLERİ : Brüt Alan:340.14m2, Net Alan:288.51m2

ORTAK ÖZELLİKLER
300-900 metrekare Peyzaj Uygulama Müstakil Bahçe, radyal temel üzerine betonarme karkas yapı, dış cephe mantolama, temellerde su ve ısı izolasyonu, shingle çatı kaplama, ithal PVC doğrama ve aksesuar dış cephelerde doğal taş ve ahşap kaplamalar prekast sütun ve bacalar, lamine parke, mermer, seramik döşeme kaplamaları, mutfak dolapları ve ankastre ürünler, kapalı sistem şömine, jakuzi; multi split klima sistemi ve kombi, ileri teknoloji güvenlik sistemi

ORTAK YAŞAM ALANLARI
3000 metrekare büyüklüğünde, 90 yıllık meşe korusu ve gölü, yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor salonu, jakuzili yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, cafe ve restaurant, özel otopark alanları

SİTE ÇEVRESİ OLANAKLARI
Sitenin hemen yanı başında Migros, Carrefour Gurme, Kasap, Eczane, Kuaför, Petshop, Pastane, Kuru temizleme vb. olan bir alışveriş merkezi bulunmaktadır.

SİTEYE YAKIN EĞİTİM KURUMLARI
Sitenin yakınında bulunan eğitim kurumları ile işletmeler; Koç Eğitim Kampüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı, Viaport AVM, Sabancı Üniversitesi, Okan Eğitim Kampüsü, Terakki Vakfı Eğitim Kampüsü, Teknopark, Formula 1 Pisti, Bilfen Koleji, Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji, vb.

SİTENİN MERKEZLERE UZAKLIĞI
Tepeören Villaları, FSM Köprüsü’ne 43km, Boğaziçi Köprüsü’ne 41 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6.5km, Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezine 4.5 km, Okan Üniversitesi’ne 4.5 km, Sabancı Üniversitesi’ne 8km, Bilfen Koleji’ne 1 km., Şişli Terakki Eğitim Kampüsüne 5 km mesafededir.

Kuğu Villalarındaki satılık ve kiralık villa alternatifleri için Villa Uzmanı Volkan Şengül ile iletişime geçin.
Detaylı Bilgi İçin :
Volkan Şengül
Villa & Lüks Konut Uzmanı