Proje Açıklaması

Toplam 282.000 m2 üzerine kurulu Milenyumpark Villaları 219 villanın her biri ortalama 1.287m2 kullanım alanına sahip. Villaların birbirlerine olan uzaklığı, özel yaşama gerekli özeni gösterecek şekilde konumlandırıldı.

Villalar, mimari projesine ve deprem şartnamelerine uygun olarak çelik konstrüksüyondan yapılmıştır. Beton, çivi ve kaynak kullanılmadan inşa edilmiş bu villaların ana yapı malzemesi çeliktir.Yurt dışından özel ithal edilen bu yapı çeliği içte ve dışta ahşabın yumuşaklığı ile harmanlanmıştır.

Villalarda ‘multisensor light control’ sistemi alt yapısı mevcut olup, istenildiğinde bu sistemi firması ile temas kurulmak sureti ile ilave bedelle evinize kurabilirsiniz.

Milenyumpark Villalarında ;

A TİPİ 479.41 m2,

B TİPİ 360.92 m2,

C TİPİ 360.06 m2 olmak üzere 3 tip villa bulunmaktadır.

VİLLA VE SOSYAL ALANLARI
Her bir villada 32 m2 müstakil havuz, araç park alanı, görüntülü kapı konuşma sistemi, yangın ve güvenlik alarm sistemi ile site içinde genel olarak 7/24 profesyonel güvenlik, yürüyüş parkuru, gölet, tenis kortu, çocuk oyun parkı mevcuttur.

SİTE ÇEVRESİ OLANAKLARI
Sitenin hemen yanıbaşında içerisinde Carrefour, Migros, Kasap, restoran, Eczane, Kuaför, Petshop, Pastane, Kuru temizleme vb. olan bir alışveriş merkezi bulunmaktadır.

SİTEYE YAKIN EĞİTİM KURUMLARI
Sitenin yakınında bulunan eğitim kurumları ile işletmeler; Koç Eğitim Kampüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı, Viaport AVM, Sabancı Üniversitesi, Okan Eğitim Kampüsü, Terakki Vakfı Eğitim Kampüsü, Teknopark, Formula 1 Pisti, Bilfen Koleji, Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji.

SİTENİN MERKEZLERE UZAKLIĞI
Milenyumpark Villaları, FSM Köprüsü’ne 43km, Boğaziçi Köprüsü’ne 41km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6.5km, Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezine 4.5km, Okan Üniversitesi’ne 4.5km, Sabancı Üniversitesi’ne 8km, Bilfen Koleji’ne 400m. mesafededir.

Milenyumpark Villalarındaki satılık ve kiralık villa alternatifleri için Villa Uzmanı Volkan Şengül ile iletişime geçin.

Detaylı Bilgi İçin :
Volkan Şengül
Villa & Lüks Konut Uzmanı
0532 693 48 49