Volkan Şengül | Luxury Housing & Villa Specialist

During the 4 years I studied Chemistry at the university, I worked part-time as a real estate consultant in the sales and rental activities of the Emlak Bank Gebze Mutlukent project. While meeting 2654 real estate owners and having significant experience on different customer profiles, I also gained experience in corporate real estate by realizing bulk sales and leasing to various companies. Read More.. 

I am your solution partner with marketing, advertising and presentation services that make a difference in all your Real Estate needs.

Projects

Recent News

Testimonials

Tepeören Bölgesinde villa almaya karar verdiğimizde internet üzerindeki gayrimenkul portallarında, sosyal medyada ve bölgedeki esnafdan ortak bir isme, Villa Uzmanı Volkan Şengül’e ulaşmaktaydım.

Fatih Yaşar

Tepeören Bölgesinde 12 yıldır gayrimenkul işi yapan Volkan Şengül ile 6 yıldır şahsen tanışmakta olup kendisinden gayrimenkul yatırımları konusunda birçok defa bilgi alış verişinde bulunarak hem iş hem de dostluk ilişkimiz gelişmiştir.

Macit Yıldırım

6 yıl önce Arkeon Evleri’nde villa alma ve arama sürecinde Villa Uzmanı Volkan Şengül ile tanıştık. Eşim ile birlikte farklı gayrimenkul danışmanları ile de bölgede villa gezdik. Villa Uzmanı Volkan Şengül’ü diğer danışmanlardan ayıran özellikler portföyleri bize tanıtırken bölge, villa sitesi ve portföy hakkında her türlü yasal bilgilere hakim olması ve sorularımıza net cevaplar vermesi, portföy hakkında ısınma – elektrik – bahçe bakımı ve sulama giderleri ve statik-mimari özellikleri bilmesi, her türlü işlemi yazılı yaparak tapu ve vergi işlemlerine hakim olması güven içinde alım işlemini yapmamızı sağlamıştır.

Serra Koyuncu