Proje Açıklaması

Koru Evleri 25.000 m2 arazi üzerine 270 m2 22 villadan oluşmaktadır.

150 ton flitre sistemli su-yangın deposu vardır. Elektrik kesintilerinde, merkezi sistemler ve ortak teknik alt yapı cihazlarının acil enerji gereksinimi karşılayabilecek güçte jeneratör vardır.

Tüm ortak alanlara ait çevre düzenlenmeleri, site girişinden itibaren genel otopark, trafik ve yaya yolu olarak planlanmış alanlar zemin kaplama malzemesi ile kaplanmıştır. Pis su dağıtım hattı, temiz su dağıtım hattı, bahçe sulama dağıtım hattı, yangın söndürme şebeke hatları, binaların enerji besleme hatları, telefon-tv dağıtım hatları, anten grupları sistemleri ve bunlara ait şebeke bağlantıları alt yapısı bulunmaktadır.

Genel kullanım amaçlı sosyal tesis ve yüzme havuzu, tenis kortu, çok amaçlı spor sahası, çocuk parkı Siz ve ailenizin hizmetindedir.
Her villa için iki araçlık otopark.

Villalarda split klima alt yapısı, şömine alt yapısı ve bacası, her odada tv, telefon data tesisatı ve tüm binada kaçak akım rölesi mevcuttur. Dünya markaları ile donatılmış iç mekanlar. Isıcam ile bütünleşen ithal PVP pencere doğramaları ve panjur. Bina dışı ekstüride polistiren levha ile mantolanmış ısı izolasyonu. Merkezi soğutma klima tesisatı alt yapısı. Yangın, gaz kaçağı, hırsızlık güvenlik tesisatı alt yapısı.
Site ana giriş ve çıkışında güvenlik izleme noktası ve bariyeri…

SİTE ÇEVRESİ OLANAKLARI

Siteye 5 ile 10dk uzaklıkta  Carrefour, Migros, Kasap restoran, Eczane, Kuaför, Petshop, Pastane, Kuru temizleme vb. olan bir alışveriş merkezi bulunmaktadır.

SİTEYE YAKIN EĞİTİM KURUMLARI

Sitenin yakınında bulunan eğitim kurumları ile işletmeler; Koç Eğitim Kampüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı, Viaport AVM, Sabancı Üniversitesi, Okan Eğitim Kampüsü, Terakki Vakfı Eğitim Kampüsü, Teknopark, Formula 1 Pisti, Bilfen Koleji, Süleyman Şah Üniversitesi, Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji, vb.

SİTENİN MERKEZLERE UZAKLIĞI

Koru Evleri, FSM Köprüsü’ne 43km, Boğaziçi Köprüsü’ne 41km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6.5km, Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezine 4.5km, Okan Üniversitesi’ne 4.5km, Sabancı Üniversitesi’ne 8km, Bilfen Koleji’ne 400m. mesafededir.

Gayrimenkulünüzü satmak, kiraya vermek veya gayrimenkul almak ve kiralamak için Profesyonel Gayrimenkul Uzmanı Volkan Şengül farklı ve profesyonel pazarlama stratejileri ile hızlı ve zamanında çözümler sunar.

Detaylı Bilgi İçin :

Volkan Şengül

Villa & Lüks Konut Uzmanı

0 532 693 48 49